10 priežasčių, kodėl verslui būtina internetinė svetainė

Kodėl verslui būtina internetinė svetainė? Dešimt priežasčių, kodėl verta investuoti į internetinę svetainę

Investavimas į internetinę svetainę

Jei vis dar dvejojate ar turėtumėte susikurti internetinę svetainę, ją tobulinti, prižiūrėti ir investuoti į SEO paslaugas, mūsų atsakymas – taip. Pateikėme dešimt priežasčių, kodėl turėtumėte investuoti į internetinę svetainę.

 1. Klientas tikisi, jog Jus ras interneto paieškoje

  Kiekvienas, norėdamas įsigyti produktų bei paslaugų, paiešką pirmiausia pradeda internete. Pirkėjas TIKISI, jog patikima įmonė turi savo internetinį puslapį, kuriame galima apsilankyti ir susipažinti su teikiamomis paslaugomis. Juk šiais laikais viską galima rasti internete!

 2. Sutaupote pinigų reklamai

  Kiekviena reklama, kurios tikslas pasiekti reikiamą auditoriją, kainuoja didelius pinigus. Kokybiškai sukurtas internetinis puslapis gali atnešti tiek pat naudos ir net daugiau, nei specialiai kuriamos reklamos. Čia Jūs galite ne tik reklamuoti savo produktus, bet ir papasakoti apie save, parodyti ką apie jus sako jūsų vartotojai. Internetinis puslapis, tai reklama, kuri dirba pati už save.

  Esant reikalui, greitai ir su visiška biudžeto kontrole, galima pradėti Google reklamos kampaniją.

 3. Pranašumas prieš konkurentus

  Jūsų konkurentai turi internetinę svetainę. Na, bent didžioji dalis tai tikrai, ir tai jiems suteikia didžiulį pranašumą. Vien todėl, jog nesate matomas interneto platybėse, gali Jums pakišti koją, net jei prekiaujate pačiais geriausiais produktais.

 4. Viskas vienoje vietoje

  Internetinis puslapis – tai vieta, kurioje rasime viską, kas susiję su įmonės veikla. Adresas, kontaktai, informacija apie produktus, akcijos, naujienos ir dar daugiau vienoje vietoje.

 5. Niekuomet nebus ženklo „Uždaryta“

  Nesvarbu ar ankstyvas rytas, ar gili naktis – įmonė visuomet pasiekiama. Esate matomi 24/7, o ne tam tikromis darbo valandomis. Ir geriausia tai, jog šis matomumas nekainuoja papildomų išlaidų.

 6. Sutaupote laiko atsakant į DUK

  Viešindami dažniausiai užduodamų klausimų atsakymus apie jūsų paslaugas ar prekes sutaupote laiko. Greitesni atsakymai į klausimus – greitesnė prekyba. Greitesnė prekyba – daugiau pelno.

 7. Pasiekiami iš bet kurio pasaulio kraštelio

  Internetinis puslapis suteikia puikias galimybės būti matomiems, nesvarbu iš kur vykdoma paieška. Savaime suprantama, jog jei esate pasiekiami iš bet kurio pasaulio kraštelio, jūsų šansai pasiekti didesnę vartotojų auditoriją taip pat didėja.

 8. Greita komunikacija su klientu

  Internetiniai puslapiai turi nemažai privalumų. Vienas jų – realiu laiku vykstanti komunikacija su klientu. Gyvojo susirašinėjimo funkcionalumas suteikia puikias galimybes atsakyti į klientų klausimus realiu laiku, siekiant aukščiausios kokybės aptarnavimo. Tai tarsi informacinis stendas jūsų biure, kur galima gauti atsakymus į iškilusius klausimus čia ir dabar.

 9. Nauda, kurią galime apskaičiuoti

  Turėdami internetinį puslapį galite sekti vartotojų srautus, jų elgesį realiu laiku. Galite stebėti kiek vartotojų apsilankė Jūsų puslapyje, kokia vartotojo apsilankymo trukmė internetinėje svetainėje ir dar daugiau. Matydami šią informaciją, turite galimybę keisti pardavimų strategijas, analizuoti kas labiausiai sudomino Jūsų klientą ir atvirkščiai. Kitaip tariant – matote kiekvieną judesį, kurį atlieka vartotojas atėjęs į Jūsų svetainę.

 10. Didesni pardavimai

  Kiekvieno verslo pagrindinis tikslas – kuo didesni pardavimai. Kuo daugiau klientų – tuo didesni šansai, kad pardavimas bus įvykdytas. Kokybiškai sukurta internetinė svetainė ilgainiui padeda išgarsinti įmonės vardą, sukurti nuolatinių klientų ratą, bei pritraukti naujų. Tai – raktas į pelningą verslą.