Draugiškų SEO internetinių svetainių ir parduotuvių kūrimas

Kuriame minimalistines, patrauklias akiai, internetines svetaines ir parduotuves, kurių pagrindinis tikslas – pritraukti lankytojų iš paieškos sistemų rezultatų arba "Google Ads" reklamos.

Internetinės svetainės orientuotos į klientų pritraukimą.

Internetiniu svetainiu kurimas
Internetiniu svetainiu kurimas

wayup internetinės svetainės

Internetinės svetainės išvaizda

Internetinės svetainės išvaizda

Yra daug būdų padaryti, vizualiai taip pat atrodančią, internetinę svetainę. Greičiausias ir paprasčiausias būdas dažnai nėra geriausias, todėl pigiausi internetinių svetainių variantai, dažnai neatitinka SEO standartų ir yra prastai reitinguojami paieškos sistemose.

Techninės charakteristikos

Techninės charakteristikos

Internetinė svetainė turi būti greita, saugi, pritaikyta mobiliesiems įrenginiams. Nors lankytojas to nemato, siekiant aukštų rezultatų paieškos sistemose, HTML kodas turi būti semantiškas, žymos su reikiamais atributais.

Svetainės kūrimo procesas

Svetainės kūrimo procesas

Kurdami internetinę svetainę atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius, rinką, tikslus. Didelį dėmesį skiriame SEO, kad svetainė turėtų didelius šansus užimti aukštas pozicijas paieškos rezultatuose ir pritrauktų lankytojų.

Internetinės svetainės, e‑parduotuvės kūrimo kaina

Internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimo kaina priklauso nuo projekto apimties ir sudėtingumo.

Kainą lemiantys veiksniai:

  • puslapių skaičius, turinio kiekis, pobūdis ir apipavidalinimas;
  • internetinės svetainės dizainas, dizaino sudėtingumas;
  • funkcijos, kurias reikia integruoti į internetinę svetainę ar e-parduotuvę;

Labai svarbu suprasti, kad internetinė svetainė yra daugiau nei mato akis. Norint, kad internetinę svetainę būtų randama paieškoje, o lankytojai taptų klientais, kodas turi būti korektiškas. Atliekant SEO optimizavimą darbo kartais įdedama daugiau nei kuriant internetinę svetainę.

Atlikdami SEO optimizavimą, dažnai susiduriame su labai prastai išpildytomis, nors ir gražiai atrodančiomis, svetainėmis. Nesilygiuojame į pigiausius internetinių svetainių kūrėjus. Esame įsitikinę, kad mūsų internetinių svetainių kūrimo kainos ir kokybės santykis vienas geriausių rinkoje.

Internetinės svetainės, e-parduotuvės kūrimo kaina

Užklausos forma